Hallitus

Hallituksen jäsenet

Kerhon kymmenjäseninen hallitus valitaan keväällä pidettävässä vuosikokouksessa. Hallitukseen voidaan valita varsinaisia kerhon jäseniä. Hallitus kokoontuu käytännössä noin 5 kertaa vuodessa.

Hallitus 2018

hallitus 2018

Puheenjohtaja
Laura Liimatta
Kemi
Puh: 040 5957946
Email: laura.liimatta@mp69.fi

Varapuheenjohtaja
Raimo Järvinen
Puh: 050 3256502
Email: raimo.jarvinen@mp69.fi

Kansainväliset asiat
Markku Ahlsten
Tampere
Puh: 050 67155
Email: markku.ahlsten@mp69.fi

Koulutusvastaava
Tommi Lumiaho
Puh: 050 4093450
Email: tommi.lumiaho@mp69.fi

Kerhoisäntä
Oiva Lepola
Puh: 050 5289239
Email: oiva.lepola@mp69.fi

Sihteeri
Pasi Vornanen
Puh: 040 5902749
Email: pasi.vornanen@mp69.fi

Kassanhoitaja
Veera Hahtala
Puh: 040 5304772
Email: veera.hahtala@mp69.fi

Jäsenvastaava
Oskari Kortesuo
Puh: 044 9869561
Email: oskari.kortesuo@mp69.fi

Nuorisovastaava
Pyry Collander
Pori
Puh: 044 2666525
Email: pyry.collander@mp69.fi

Web vastaava
Mika Mäenpää
Helsinki
Email: mika.maenpaa@mp69.fi

Kerhotavarat
Juha Räsänen
Email: juha.rasanen@mp69.fi

Päätoimittaja Motoristi -lehti
Selina Kustula
Email: motoristi@mp69.fi